درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
 • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
 • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات فیلم آموزشی
مدرس/نویسنده
پویان عارف پور
امتیاز: 202112
رتبه:4
604
182
25
1154
پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

پاکسازی طبیعت (توریسم سبز) 1 شهریور 97 - استان البرز - برغان

تاریخ 6 ماه قبل
نظرات 2
بازدیدها 148
جای شما خالی این هفته داشتیم میرفتیم به همون منطقه پل خواب که جای زباله درست کنیم و مشغول بنایی بشیم چون تقریبا هفته قبل موفق شدیم در اون محدوده ای که همیشه زباله ها رو جمع می کردیم جای خیلی از زباله ها رو محو کنیم و بعضی از اونها مجدد آلوده نشده بود ولی به هر حال همچنان این معضل هست که وقتی یک گوسفند کیسه زباله اش رو جایی میذاره بقیه گوسفندها هم به دنبال اون زباله هاشونو همونجا میریزن و با خودمون گفتیم حداقل یک جایی رو درست کنیم که زباله ها در یک نقطه جمع بشه بجای اینکه در کل اون محدوده پراکنده بشه و اون مناظر تاسف آور رو ایجاد کنه.

ولی چشمتون روز بد نبینه دیدیم باز تعطیلی آخر هفته و مردم در ترافیک سنگین شمال.
ترافیک جاده


این بود که گفتیم بهتره بریم برغان رو بررسی کنیم چون مدتی بود توی فکر پاکسازی اون منطقه زیبا هم بودیم. برای همین رفتیم برغان.
برغان طبیعت زیبای ایران توریسم ایران البرز


وقتی رسیدیم با انبوهی از زباله ها مواجه شدیم و اگرچه مثل جاده چالوس بسته بندیهای پوشک ، سرنگ ، دستکش جراحی (؟!) و یک سری چیزایی که از گفتنش معذورم ندیدیم ولی زباله خیلی زیاد بود و دلمون نیومد دست خالی بریم و تصمیم بر این شد که همون ده تا کیسه زباله ای که همراهمون بود رو پر کنیم که البته بعدا معلوم شد چندتا مهندس دور هم جمع شده بودیم که شمردن بلد نیستیم و 20 تا کیسه داشتیم و خلاصه قضیه دست دادن توی استادیوم و اینا تا آخرش رفتیم.

مهندس محمد نصیری مهندس محمد عابدینی


کیسه زباله گلی که در میان طوفان شکوفا شود

توضیح عکس بالا : مهندسی که در میان تاریکی شکوفا شود بی شک ، شب در حین رانندگی چراغها را روشن کنید.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
 • سلام
  خدا قوت بر مهندسین بزرگوار
  احسنت بر شما
 • با سلام
  دمتون گرم و خداقوت خیلی عالیه ک با همون قدرت دفعات قبل ،بلکه هم بیشتر دارید ادامه میدهید
  موفق باشید ❤️

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید