درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات فیلم آموزشی
مدرس/نویسنده
پویان عارف پور
امتیاز: 202112
رتبه:4
604
182
25
1154
پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

توریسم سبز 18 مرداد 97 ( پاکسازی طبیعت - استان البرز ، کرج ، جاده چالوس ، نزدیک پل خواب)

تاریخ 7 ماه قبل
نظرات 1
بازدیدها 89
با سلام و روزبخیر خدمت همراهان توسینسویی. در ادامه پاکسازی طبیعت پنجشنبه ها، در ادامه مسیر قبلی و در مسیر رودخانه، در توریسم سبز 18 مرداد 97 باز هم به سمت پل خواب رفتیم و این بار 9 ساعت طول کشید ! والا خودمون هم فکر نمی کردیم انقدر بنیه داشته باشیم ولی از جمله چیزایی که میتونم بگم اینه که از وقتی هر هفته داریم میریم هر بار هم بدنمون ورزیده تر میشه و هم نشاط انجام این کار بیشتر میشه.

جاده چالوس پاکسازی  طبیعت توریسم سبز توسینسو


نمیدونم این مسیر تا به الان تمیز شده یا نه ؟ حجم آشغالها و کهنگی بعضی از اونها میگه انگار از اول انقلاب تاحالا تمیز نشده و شاید شانسی سیلی چیزی آشغالهای سبک رو می برده اگرنه چیزایی پیدا شد در حد کارت پایان خدمت نادرشاه افشار !

این بار تجربمون بیشتر شده بود و بیلچه و شن کش هم بردیم و کیسه های بیشتری هم خریدیم. برام جالب بود که شهردار منطقه راجع به ما پرسیده بود و اینکه "سه چهار نفر ؟؟؟" اینها رو جمع کردند ؟ و خب البته جالبتر شد وقتی فهمیدم در یکی از مدارس کرج از استانداری اومده بودند راجع به پاکسازی طبیعت صحبت کنن و گروه ما را برای مثال مطرح کرده بودند.

تا دلتون بخواد تشکر شنیدیم ولی ای کاش همونقدر که می بینیم دیگران زباله جمع میکنن خوشحال میشیم خودمون هم آستینی بالا بزنیم و گاهی بجای قلیون کشیدن در طبیعت ، ورزش کنیم و زباله جمع کنیم.

این سری داشتم ویدیوها رو میدیدم به مهندس نصیری گفتم "به جان خودم من انقدر شیکم ندارم ! این دوربینه محدب میگیره !" ولی به قول ایشون بعد از خوردن سه قوطی هایپ طی 5 ساعت اون نفخ طبیعیه و برای همین این سری با استفاده از تجربیات دوستان در نوشته های پست تاثیر نوشابه های انرژی زا برآنیم که با خرما و ارده و قهوه امتحان کنیم ... نتیجه رو براتون خواهم نوشت.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
  • پویان جان یکی از دوستان میگفت ما از استانداری براتون درخواست تقدیرنامه دادیم ! شما می تونید الگوی دیگران باشید برای انجام این فعالیت و ... بهشون گفتم اگر ما از استانداری یا هر جایی تقدیرنامه یا تشکر دریافت کنیم ماهیت و هدف اصلی کارمون زیر سئوال میره ، یعنی هدفمون این بوده که دیده بشیم ، هدف ما فرهنگ سازی هست بدون اینکه به نتیجه فکر کنیم از لحظه تمیز کردن و تمیز بودن طبیعت انرژی مثبت می گیریم ، از همه دوستان استانداری و شهرداری که درخواست دادن ازمون تقدیر کنن نهایت سپاس و قدردانی رو داریم اما از روز اول توسینسو قرار نبود دیده بشه و ما نمیخایم دیگه دیده بشه !! همونطور که تو جلساتی که بحث معرفی بهترین استارتاپ های استان هست و معاون وزیر میاد و اسمی از ما برده نمیشه که خدای نکرده جای دیگران رو بگیریم ما هم اینجا هم سکوت می کنیم ، در واقع در یک جمله : همینکه شهردار منطقه لطف می کنه و ماشین میفرسته برای جمع آوری زباله نهایت سپاس رو ازشون داریم دیگه کار دیگه ای نکنن برای ما ممنون میشیم چون فردا به خاطر همین کارهای کوچیک انتظارهایی از مجموعه ایجاد میشه ... فراموش نکنیم ما فقط ساکن استان البرز هستیم و قرار نیست محلی فکر کنیم پس زیاد با محلی ها نباید باشیم ( جمله کنایی هست به برخی دوستان )

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید