درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جهت دریافت مدرک با مراجعه به به این بخش و ورود به دوره مورد نظر، بر روی گزینه دریافت مدرک کلیک کرده، اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پروسه صدور مدرک برای شما طی شود.

صدور مدرک تنها برای دوره هایی که به صورت کامل خریداری شده و قیمت آن ها بالای 100،000 تومان باشد انجام خواهد شد.

تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
پویان عارف پور
امتیاز: 189360
رتبه:4
579
156
25
1119
پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

آسانترین کشورها برای اقامت

تاریخ 6 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 258
داشتم سرچ می کردم که کدوم کشورها برای گردش ارزون هستند و وضعیت توریسمشون چطوره که چندتا مطلب جالب درباره آسانترین کشورها برای اقامت به چشمم خورد که براتون مینویسم شاید شما رو هم شگفت زده کنه.
منظور از آسانترین کشورها برای اقامت ، آسانترین کشورها برای اقامت بصورت قانونی هستند که نه مدرک خاصی می خواهند و نه با مهارت زبان خارجه شما کار دارند و نه فرم می دهند که مشخصات و گذشته تان تا هفت جد اونورتر را بنویسید و برای مثال فقط با سالی کمتر از 50 دلار می توانید در آنجا اقمت بگیرید به همین سادگی.
حالا چرا روی کلمه قانونی تاکید کردم ؟ چون بعضی کشورها انقدر بزرگ و بی دروپیکر هستند که شما می توانید حتی از مرزهای زمینی هم وارد شوید مثل هند ! با یک ویزای عادی بروید و هرچقدر خواستید بمانید انقدر بزرگ هست کسی حوصله نداره اون وسط دنبالتون بگرده ، والا .

اکوادور

در ابتدای لیست آسانترین کشورها برای اقامت اکوادور هست. کشوری ارزان که واحد پولی اش دلار آمریکاست (البته با دلار ده هزار تومانی الان اگر با درآمد تومان بخواهید بروید ، یک تیکه نون که لاش فقط یک سوسیس هست یه پنجاه هزار تومنی براتون اب میخوره ولی به هر حال بین کشورهای دیگه که آسون میشه رفت ، کشور ارزونی هست.) . اقامت اکوادور محدودیت سنی ندارد ، مدرک زبان نمیخواد و فقط باید ثابت کنید ماهیانه 800 دلار وارد حساب شما می شود همین ! فقط بابت اسم ویزاتون نگران نباشید که بهش میگن ویزای بازنشستگی چون محدودیت سنی نداره و تا وقتی این 800 دلار در ماه رو داشته باشید میتونید اونجا بمونید ...
آسانترین کشورها برای اقامت پرچم کشوراتریش

الان مطمئنم یه سری خواننده ها با دیدن اسم اتریش جیغ میزنن "اتریش ؟؟؟؟؟ ... اتریش از آسانترین کشورها برای اقامت ؟!!!! به این گرونی !!!" خب نگفتم ارزونه که گفتم آسونه بله در اتریش با حقوق کارمندی ایران بخواین خونه بخرین اعضا و جوارح شیکممون رو باید بفروشیم بجاش کابینت بزنیم ! اتریش حدود ده نوع ویزای اقامتی داره که هیچکدوم نیاز به سرمایه گذاری نداره بعد از رفتن به استرالیا کار پیدا کنید یا ازدواج کنید و بعد میتونید حتی اقامت دائمی بگیرید.
آسانترین کشورها برای اقامتبلژیک

فقط یک کار پیدا کنید و دو هفته کار کنید. بله خب از آسانترین کشورها برای اقامت هست ولی شک دارم بدون بلد بودن زبان و مهارت کاری کسی یک بلژیکی را به شما ترجیح بدهد ولی به هر حال شرط خیلی ساده ایست و تا وقتی سر کار باشید می توانید آنجا بمانید.
آسانترین کشورها برای اقامتاوروگوئه

پنج هزار دلار در بانکی در اوروگوئه (دقت کنید با پاراگوئه فرق داره) بگذارید و جزو شش میلیون جمعیت آنجا شوید که نصفشان می گویند آرژانتینی هستند (از بس کشور خوبیه اوروگوئه و بهش افتخار میکنن) دیگه اینکه چقدر در این کشور بهتون خوش بگذره بستگی به مال و منال خودتون داره ولی از آسانترین کشورها برای اقامت هست.
آسانترین کشورها برای اقامتکانادا

پیش از اینکه مثل اونایی که تا اتریش رو دیدن جیغ و هوار کردند شما هم بگید "کاناداااااا از آسانترین کشورها برای اقامت ؟؟؟؟؟!!!!!!" در نظر بگیرید ممکنه برای ایرانیان سخت باشه ولی اگر قوم و خویش کانادایی داشته باشین ، فرانسوی صحبت کنید و مهارت شغلی خوبی هم د اشته باشین با پانصد دلار کانادا خیلی سریع (Express) اقامت کانادا می گیرید و یا در انتخابی دیگه یه چیزی حدود چندصد هزار دلار کانادا داشته باشید ... به همین سادگی !
آسانترین کشورها برای اقامت پذیرش اقامت سریع کانادابٍلیز

... من هم اسمشونشنیده بودم ولی کشوریست از آسانترین کشورها برای اقامت ، در شمال شرقی آمریکای مرکزی در سواحل کارائیب ، بین مکزیک و گواتمالا. شرط اقامت گرفتن چیه ؟ ... یک سال اونجا بمونین و هزار دلار بدید ... آره همین ! البته نه یه کوچولو مراحل داره : شما با ویزای مسافرتی سی روزه باید برید اونجا و هر سی روز تمدیدش کنید بعد از 50 هفته مبلغ هزار دلار رو میدید و بعد کمی کارهای اداری شما اقامت می گیرید فقط حواستان باشد در این یک سال در هر شش ماه فقط دو هفته می توانید از آنجا بیرون بروید اگرنه شمارش یک سال از اول شروع میشه.
آسانترین کشورها برای اقامتنیکاراگوئه

یه زمانی تا میگفتین نیکاراگوئه یاد جنگهای داخلی میفتادیم ولی الان خیلی جای آبادی شده. آنها هم مثل اکوادور برنامه بازنشسگی دارند که خودتون باید در ماه ششصد دلار در ماه درآمد داشته باشید و باز هم مثل اکواور به اونها ربطی نداره شما چندسالتونه یا اصن بازنشسته هستید یا نه ! تازه برخلاف اکوادور در اینجا شما ممنوعیت کار کردن بعد از بازنشستگی ندارید و میره در فهرست آسانترین کشورها برای اقامت ... یعنی داریدها ولی مثلا هتل داری یا رستوران داریو خیلی شغلهای دیگه مثل شغلهای اینترنتی مثل فروشگاه آنلاین در اونجا شغل نیست !
آسانترین کشورها برای اقامتپاناما

بله باز هم ویزای بازنشستگی و این بار البته گرانتر و باید در ماه مبلغ هزار دلار آمریکا هر ماه به حسابتان واریز شود و باید این را ثابت کنید که این مبلغ واریز می شود . واحد پولیشان هم دلار آمریکاست و اکثر مردم زبان انگلیسی بلدند. اگر هم میخواهید آنجا کار کنید خب یه سرمایه پنج هزار دلاری در بانک پانامایی می گذارید و اگر جزو 47 هفت کشور دوست و برادر باشید (نمیدانم ایران هست یا نه) می توانید ویزای بلند مدت بگیرید و بعدا دوباره تمدید کنید فقط باید شاغل شوید و یا شرکت کتری خودتان را راه بندازید و به این ترتیب پاناما هم رفت در لیست آسانترین کشورها برای اقامت .
آسانترین کشورها برای اقامتمکزیک

اصن اینکه میگن آسانترین کشورها برای اقامت همینه! هیچی تشریف ببرید مرز مکزیک و فرم ویزای FMM درخواست کنید فقط اونجا اجازه کار ندارید و به این ترتیب 6 ماه اجازه اقامت می گیرید و فقط هر شش ماه باید تمدیدش کنید و این کار رو میتونین تا زمان مرگ ادامه بدید . هزینه ؟ اوه اینیکی خیلی خیلی گرونه ... 42$ در سال ! فارسی مینویسم شک نکنید یه موقع "چهل و دو دلار در سال". یه جا خوندم یه حقوق بخور و نمیر هم باید داشته باشین ولی وقتی رسیدید اونجا قین جور ویزای ورزشی و هنری و غیره که ما ایرانیها استاد جعل کردنشون هستیم میتونید بگیرید و همین حقوق رو هم نخوان ازتون.
آسانترین کشورها برای اقامتاِسوالبارد

این دیگه جزو آسانترین کشورها برای اقامت نمیشه این خود اقامته ! یه سری جزایر قطبی نروژی ، حدود 400 کیلومتر بالاتر از خود نروژ که فکر کنم جنگ جهانی بشه هر کشوری برسه اونجا میگه این یه تیکه مال خودتون ما نمیخوایمش. ینی در این حد که خود نروژ که برای گرفتن شهروندیش باید 250 ساعت کلاس زبان نروژی بگذرونید و 50 ساعت کلاس اجتماعی ، برای این قسمتش بیخیال همه اینا شده و اجازه میده شما به راحتی جزو جمعیت دوهزارو اندی نفری اینجا شوید.
مراحل گرفتن ویزا : به نام خدا ، نمیخواد همینطوری میتونید برید اونجا بمونید.
البته زمستانهای تاریک و خرسهای قطبی در کمین شما هستند و برای همین بخاطر اینکه مبادا از بی پولی بی خانمان شوید و در خیابان بخوابید و خرس قطبی بخوردتون ، اگر بیکار شوید بصورت قانونی از آنجا ترد می شوید.
آسانترین کشورها برای اقامتمنبع : toptenz.net
نویسنده : پویان عارف پور
منبع : جزیره وب سایت Tosinso.com
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشدبرچسب ها
ردیف عنوان
1 آسانترین کشورها برای اقامت
دوره مجموعه کل دوره
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید